safbilgiYgs Sınav Soruları, Ygs Sınav Soruları ve Cevapları 2014

Yoğun bir yıldan sonra öğrenciler nihayet o beklenen büyük sınava girdiler. Sınav saat 10:00 ile 12:40 arasında yapılarak herkes birazda olsa sınav stresinden kurtuldu. Sınav beklentisinden açıklanacak sorular gündeme gelmiştir. Sabırsızlıkla beklemenin sonunda öğrenciler bu sorulara ulaşacaklardır.

YGS 2014 Sınav Soruları ve Cevapları ÖSYM tarafından yayınlanarak kendilerinin doğru veya yanlış yaptıklarını göz geçirebilir eğer hesaplamada yanlışlık fark ederlerse itiraz etme hakları bulunacak. Önceden soruların açıklanmayacağı söylendiğinden dolayı bir çok öğrenciyle birlikte ebeveyn bu durumdan endişelenmişti. Endişeler giderilmesi için böyle bir yol tercih edilmiştir.

2014 YGS sınavı bugün itibari ile yapıldığından dolayı 1 – 2 gün içerisinde ÖSYM resmi web sitesinde açıklama yapacağını düşünüyoruz. Devamlı olarak sitemizi takip ederek kendi performansınızı değerlendirmeniz için sorularla cevaplara ulaşabilirsiniz.

ÖSYM’de bugünden itibaren sorular ve cevapların bir kısmı yayınlanmış bulunmaktadır giriş yaparak kontrol yapabilirsiniz.
Paylas

 • Kategori: Rehberlik Köşesi
  


  
  • Site Güvenliği

  • Kategoriler

  • site ekle Yandex.Metrica